Duben 2014

MOVING!!!

17. dubna 2014 v 5:32 | Čokinka
Tento blog končí, stěhuje se na novou adresu cokinkaaa.blog.cz.
Nebudu to okecávat, měla jsem tu nějaké technické problémy s upravováním článků, rubrikama a menu, takže sem neměla jinou možnost, než to tu zavřít :/ Na novou adresu jsem přestěhovala všechny články, ankety, soutěže, toplist, prostě všechno. Nechci začínat znovu, i když je to zase tak trochu nový začátek a věřte mi, že víc zklamaná z toho být už ani nemůžu, měla jsem to tu ráda a tohle je zase jenom práce navíc :(

Všechny Affs si beru sebou, takže si u mě prosím přepište adresu blogu a jinak se pro Vás nic nemění. Pokud někdo nechce zůstat Affs, tak prosím napište pod tento článek, nic se neděje :)

PS: Ukončuji 2.kolo HTVB!! 3.kolo najdete na nové adrese!!

cokinkaaa.blog.cz


POTD#17

16. dubna 2014 v 4:59 | Čokinka
Miláčci zrovna jsem přišla domů z práce, na chvíli si zdřímnu a můžu jít rovnou zpátky, hnus :(

V nejbližší době tu čekejte důležité oznámení, nechce se mi to psát, ale budu muset :(
Nekončím ani nic podobného, ale však se všechno brzo dozvíte, dneska se mi vůbec nechce obíhat, takže mě tu nečekejte, ale budu trčet v práci a budu se moc nudit, tak mi napište na ask, ať mám na co odpovídat :)


GG Challenge#Day 07 - Favorite Wedding

15. dubna 2014 v 5:49 | Čokinka
Během 6.sérii jsme byli svědky hned několika svateb a mě se líbila každá jedna z nich. Ať už ta Lily a Rufuse nebo třeba Blair a Chucka. Dokonalá svatba byla ta kde si Blair vzala Louise, ty její šaty, kostel, korunka, všechno bylo naprosto dokonalé, až na ženicha ;)

GG Challenge#Day 06 - The Most shocking scene

14. dubna 2014 v 3:29 | Čokinka
Musím uznat, že jestli se tvůrcům něco hodně dařilo, tak to bylo překvapovat nás a že těch chvil nebylo málo. Některé zjištění jsou vhodné tak do PLL :D Tentokrát pro mě, ale ani není těžké si vybrat jenom jednu, protože mi uvízla v hlavě a když se řekne "šok" a "super drbna", tak se mi vybaví hned jako první :)

GG Challenge#Day 05 - Favorite Kiss scene

12. dubna 2014 v 23:43 | Čokinka

Jsem v soutěži o nejoblíbenější seriálový pár, kde soutěžím se Zoey a Wadem. Prosím dejte mi hlas, ráda oplatím :)

Tolik úžasných polibků a já si mám vybrat jenom jeden?
Bože můj, na co jsem myslela, když jsem si ten challenge vymýšlela :D

Vážně tam byla hrozná spousta polibků a vybrat jenom jeden nejoblíbenější je skoro nemožné a jako fanoušek Chair i Dereny se vážně nedokážu rozhodnout, takže jsem si vybrala dva, jeden od Chair a jeden od Dereny a věřte mi, že i tak to bylo dost těžký rozhodnutí :)

Bude mít nakonec Dracula 2.sérii?

9. dubna 2014 v 21:54 | Čokinka
Úžasnááááááá zpráva :)


Dneska jsem se na Edně dočetla, že i když stanice NBC se pořád nemá k tomu, aby oznámila prodloužení nebo ukončení seriálu Dracula, tak The Irish Post oznámilo, že se seriál pokračování dočká.
6.dubna se dostalo na veřejnost, že herec Jonathan Rhys Meyers (Dracula) se začal podílet na produkci 2.série. Informaci oznámil na večírku Goldie Hawn v Londýně.
Nechci si dělat plané naděje, ale jsem z toho neskutečně nadšená, protože jsem zrušení brala jako hotovou věc a teď tohle. Na oficiální oznámení stanice se pořád čeká, ale kdyby prodloužení neschválili, tak by se asi už na 2.sérii pracovat nezačalo, takže mám velikou naději :P

Visitors > 31.3. 2014 - 6.4. 2014

9. dubna 2014 v 2:35 | Čokinka

Po dlouhé době jsem si zase vzpomněla, že bych se měla podívat na mail na návštěvnost :D Jsem strašně překvapená, je totiž úžasná, hlavně ten víkend, děkuju :-*

Pondeli: 49
Utery: 59
Streda: 39
Ctvrtek: 40
Patek: 93
Sobota: 80
Nedele: 70

Celkem: 430

Sunday, alcohol, relax and Dracula :)

7. dubna 2014 v 10:26 | Čokinka

Jelikož jsem měla celý víkend pracovní, tak neděli jsem si pořádně užila. Už jsem potřebovala pořádný relax. Udělaly jsme si s kamarádkou den strávený u seriálů, vínka, dobrot a pořádného pokecu :)

Photo of the Month | Květen 2014

7. dubna 2014 v 3:48 | Čokinka
Na květen jsem ani nemohla vybrat jiné fotky než tyhle zamilované Chair ♥ :)

Rozloučení s HIMYM ♥

7. dubna 2014 v 1:05 | Čokinka

Nesnáším ten pocit, když skončí jeden z mých seriálů. Říkám to nerada, ale všechno jednou musí skončit a tady už bylo fakt na čase. I když na tuhle úžasnou a originální partu nikdy nezapomenu, tak jsem celkem ráda, že je po všem, ale upřímně se mi ten konec nelíbil :( A co na to jak to dopadlo říkáte Vy? POKUD JSI NEVIDĚL/A POSLEDNÍ DÍL HIMYM, TAK DÁL NEČTI, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY.