Březen 2014

Celeb of the Month | Květen 2014

30. března 2014 v 20:00 | Čokinka
Je to sice o pár dní dřív, ale nějak nemám co přidávat, takže tu máte anketu na květen, do které jsem vybrala tentokrát dva krásné Tylerky ze seriálu Teen Wolf :) Jsem zvědavá kdo to u Vás vyhraje. Jo a hlasujte prosím v DUELU na duben, protože je to zatím nerozhodně. V anketě jsou páry z Glee :)Dubnovou celebritou na blogu se stala Candice Accola, která naprosto převálcovala Claire Holt, takže se na ní můžete celý příští měsíc těšit v menu :)


Discussion # Who is really A?

29. března 2014 v 2:21 | Čokinka

Ani nespočítám kolikrát jsem už začala psát tento článek a nakonec jsem to vzdala, protože upřímně.. I HAVE NO IDEA! Vždycky, když si myslím, že mám nějakou teorii, která by mohla být pravděpodobná, tak mě tvůrci něčím zamotají hlavu a nevím ani jak se jmenuju, takže tak. Nebudu to protahovat, jsem zvědavá jaké jsou Vaše teorie a koho na -A tipujete vy.

Věříte Ezrovi? Kdo myslíte, že zabil paní D. a koho vůbec chránila? Co si myslíte o teorii dvojčat a kdo asi leží v hrobě Alison? A ROZEPIŠTE SE PROSÍM, aspoň jednou :)

Facts about me > My favorite couple in Pretty Little Liars

28. března 2014 v 15:54 | Čokinka

Strašně moc dlouho jsem nad tím přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla pro Haleb, přijdou mi tak nějak nestranní :D S Ezriou je to poslední dobou hrozně složité a i když je mám spolu moc ráda, tak o nich se dá teď přece jen polemizovat :D No a Spoby taky hrozně žeru, ale poslední dobou jsou tak nějak nudní, mají málo scén a ty co jsou, tak jsou tak nějak o ničem. A vztahy Emily mě nikdy moc nezajímaly.
Haleb to je ale jiná! Jsou pořád tak sladcí a to jejich rozloučení v Ravenswoodu mě hrozně rozplakalo. Ne, prostě ne. Odmítám věřit tomu, že to byl jejich konec a že už nic nebude, protože když miluješ, tak nedokážeš jen tak vypnout svoje city (tady nejsme v Mystic Falls:D). Byl to první pořádný chlap, kterého Hanna měla a jejich láska byla nekonečná a tak to prostě je. A když se teď Caleb vrátí do Rosewoodu, tak víte co se říká... stará láska nerezaví! ♥

Discussions

27. března 2014 v 22:46 | Čokinka

Discussion 001 # Who is really -A?
Discussion 002 #
Discussion 003 #

Hottest TV Blondie > 1.kolo

27. března 2014 v 15:54 | Čokinka

Je tu 1.kolo soutěže a vy si můžete začít schánět hlásky. Ještě nevím kolik soutěžících vypadne, rozhodnu se podle toho kolik bude hlasů, takže držím palce :) Je tu hrozně moc oblíbených postav, ale po té mé mánii Lost musím dát hlas Juliet Burke :) V dalším kole to bude zase někdo jiný.


POTD#16

27. března 2014 v 1:14 | Čokinka
Tak dneska aspoň POTD (s úžasnou Kat Graham) a zítra přidám nějaký pořádný článek :)

+ chci Vám moc poděkovat za skvělou návštěvnost na novém blogu, doufám, že to bude takhle dobré pořád a že se budete účastnit soutěží a dalších aktivit, které tam budu postupně přidávat, Peťa momentálně nemá moc čas, ale možná se připojí o víkendu a něco přidá, takže většinu času se budete muset spokojit se mnou, doufám, že nebudete zklamaní :)


Informační článek 004

25. března 2014 v 16:14 | Čokinka

Tak je to tu, konečně jsem zprovoznila ten nový blog. Jeho adresa je "blogs-and-bloggers.blog.cz" a myslím, že vzhledem k obsahu blogu je to docela příhodný název :)

blogs-and-bloggers.blog.cz

Opravdu doufám, že se Vám tam bude líbit a budete blog navštěvovat, dala jsem si s ním docela práci, ale musím říct, že mě to strašně bavilo, tak snad to nebylo k ničemu a Petr se ke mě co nejdříve přidá. Nejdřív chci počkat na něj než začnu přidávat nové články sama, ale uvidíme jak dlouho mu to bude trvat :D

Survey # Nina's Best Outfit

24. března 2014 v 18:12 | Čokinka
Rozhodla jsem se pro anketu, kde budete hlasovat o lepší outfit Niny Dobrev.
Vybrala jsem dva z mých nejoblíbenějších outfitů. Nina je na nich naprosto dokonalá, tak jsem zvědavá, který vyhraje ♥

Osud Game of Thrones aneb na kolik sérií se můžeme těšit

23. března 2014 v 23:47 | Čokinka

Asi nikdo nepochybuje o prodloužení seriálu na další sérii, ale přesto stanice HBO stále nezveřejnila oficiální oznámení a dává si s tím pěkně na čas. Já jsem dnes, ale na serialzone našla informaci o tom, že HBO se rozhodla podepsat nové smlouvy s hlavní dvojící tvůrců seriálu Davidem Bennioffem a D. B. Weissem. Jedná se o kontrakty na další dvě sezóny. Pro mě je to naprosto dokonalá zpráva, i když jsem se zrovna o tenhle seriál vůbec nebála. Jeho sledovanost se pořád drží v průměru okolo 14,3 milionů diváků na jeden díl, je to v současnosti jeden z nejsledovanějších seriálů a nejsledovanější seriál stanice HBO, takže by to byli vážně blázni, kdyby se rozhodli ho zrušit.

LOST ♥

23. března 2014 v 21:07 | Čokinka

Tak jo jsem v háji. Zrovna jsem se dodívala na poslední díl LOST a brečím jako malá.
Miluju ten seriál ♥