Únor 2014

POTD#12

27. února 2014 v 21:30 | Čokinka
Dneska tu je po pár dnech zase fotka dne, vybrala jsem Phoebe, tahle fotka je úžasná! Nepřipomíná Vám tu trochu Ninu? :D Možná se mi to jenom zdá, ale strašně mi jí na té fotce něčím připomíná :)

PS: Nezapomeňte prosím hlasovat ve finále pro Hayley - HLASOVAT. Hlásky oplatím!Reviews

24. února 2014 v 10:07 | Čokinka

001 >

002 >

003 >

Informační článek 002

23. února 2014 v 19:33 | Čokinka

Omlouvám se za tu strašnou aktivitu tento týden, skoro jsem neobíhala a vůbec nic se mi nechtělo přidávat a psát, teď jsem konečně skončila v práci po celém "nekonečném" týdnu, kdy kvůli olympijádě a hokeji byla mnohem větší makačka než normálně. Jsem naprosto a úplně vyčerpaná, jdu si lehnout do vany a udělat nějakou dobrou večeři a od zítra se to tu pokusím dohnat. Možná někoho oběhnu ještě dneska večer. Ale hlavně chci stihnout zkouknout seriály, protože jsem tento týden neměla moc možností se podívat na nové díly.

"Hottest TV Blondie" začne asi až někdy příští víkend, protože Slikimu jsem slíbila, že to bude dřív, aby si stihl schánět hlasy, tento víkend odjel a nebude na blogu několik dní a protože jsem to nestihla a nezveřejnila, tak chci se soutěží počkat až se vrátí, aby to ode mě nebyl "podraz".

Na asku si někdo, kdo se pravděpodobně pohybuje v blogovém prostředí založil profil "Gossip Girl", kde píše všechny možné drby a novinky o adminech a adminkách, našla jsem tam opravdu zajímavou informací a zjistila jsem, že jsem strašně namyšlená a myslím si o sobě, že jsem nejlepší :D Kdo se chce zasmát, najdete tu anonymní uddání na mě a jiné adminky, ZDE.

PS: Jsem ve finále s Haley Marshall, budu ráda, když mi dáte hlas, díky :)
http://lovely-phoebe.blog.cz/1402/best-supernatural-character-finale

Blair Waldorf & Seth Cohen get married :)

21. února 2014 v 21:41 | Čokinka
Tak je to oficiální :)
Leighton Meester a Adam Brody se opravdu vzali ♥


Zde najdete video, kde Adam přiznal novinářům tu skvělou zprávu!

Já je vážně zbožňuju, zrovna si ulítávám na O.C., takže mám k Adamovi celkem blízko, je to skvělý herec a naprosto úžasně ztvárňuje Setha Cohena a moje milovaná Leighton prostě už navždy zůstane Blair Waldorfovou :)

Blair & Seth forever :D

SEZNAM SERIÁLŮ

19. února 2014 v 11:52 | Čokinka

Poslední aktualizace:

08.04.2014 15:44Rozhodla jsem se napsat článek o seriálech, které sleduju a které mám v plánu sledovat. Tento článek bude pravidelně aktualizoavný a odkaz na něj budete mít stále po ruce "v menu - actualities". I když jich mám teď v plánu dost, tak bych chtěla aby mi někdo poradil co je ještě dobrý a co bych měla jednou vidět. Víte, že jsem seriálový maniak, takže ničím nepohrdnu ;)

Visitors > 10.2. 2014 - 16.2. 2014

17. února 2014 v 23:15 | Čokinka

Pondeli: 54
Utery: 75
Streda: 78
Ctvrtek: 63
Patek: 56
Sobota: 70
Nedele: 45

Celkem: 441

Je krásná, děkuju moc :)

Gossip Girl 30 day Challenge

17. února 2014 v 12:18 | Čokinka

Rozhodla jsem se uspořádat ten 30ti denní maraton a vybrala jsem si Gossip Girl, protože tu mám radši a hlasování dopadlo zhruba 50 na 50. Sestavila jsem si, který den budu psát jaký článek, myslím, že by to celkem šlo, co Vy? :) KDYBY SI TEN CHALLENGE CHTĚL NĚKDO ZKOPÍROVAT A POUŽÍT NA JINÝ SERIÁL NEBO COKOLIV, TAK PROSÍM SE ZDROJEM! Doufám, že Vás to bude bavit a že to budete číst, protože to by mě vážně hrozně mrzelo a sice se pořád hrozně rozepisuju, ale slibuju, že se budu snažit psát to co nejstručněji ;)

PS: Nepočítejte s tím, že bude každý den jeden článek, bude to dohromady 30 článků, ale trvat to může třeba 2 nebo 3 měsíce, mezitím chci přidávat i něco jiného a někdy se mi třeba nebude chtít psát vůbec nic, takže to budu psát podle nálady a né protože musím stihnout nějakou lhůtu :)

Jsem v semifinále :)

15. února 2014 v 20:45 | Čokinka

Díky Vám jsem postoupila do 5.kola BSCH, je to už semifinále a já bych ráda až do finále, tak Vás chci znovu poprosit o hlasy pro Haley, díky moc a oplatím :)


Katherine Pierce > I'm a Survivor ♥

15. února 2014 v 11:46 | Čokinka
Spoilerový článek pro ty co neviděli 5x11.

Katherine je jedna z nejoblíbenějších postav a já si opravdu neumím představit, že by jí hrál někdo jiný než Nina :( Jsem zvědavá jak to tvůrci seriálu vyřeší... Ale rozhodně se mi ten nápad jak to zatím vyřešila líbí, jako Elena je vážně vtipná :D ;) Každý na ní sice nadává, ale ona je prostě svá :)